Prečo stavať
s 3M Dom?

3. Detail domu Modern

Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern Premium - Modern

Počet izieb: 5
Celkový priestor: 542,11 m2
Obytný priestor: 392,88 m2
Terasa: 38,03 m2
Uhol strechy: 30º
Predpokladaná spotreba energie za rok: 34-54 kWh/m2
Spôsob vykurovania: Podlahové vykurovanie - denné miestnosti / radiátory - nočné miestnosti
Zdroj: Plynový kotol / Elektrické termokáble DEVI

Charakteristika domu
Rodinný dom Premium 1 je moderný dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou pre náročných, ktorí majú radi luxus a pohodlie. Priestranné miestnosti a vybavenie domu ulahodí každej vekovej kategórii.

Dispozičné riešenie domu je kvalitne premyslené. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná obývacia izba, kuchyňa s jedálenskou časťou, posilňovňa so saunou a samostatnou kúpeľňou a hosťovská izba so šatníkom a samostatnou kúpeľňou.

Súkromná časť domu je na druhom nadzemnom podlaží, kde sa nachádzajú 3 veľkoryso riešené izby s vlastnými šatníkmi a jedna priestranná kúpeľňa. Z izieb je možnosť sa dostať na obrovské terasy, ktoré majú rozlohu bytu. Súkromnú časť domu od verejnej časti oddeľuje pravotočivé schodisko.

Dominantou celého domu je presklené átrium, ktoré siaha cez dva podlažia.
Veľké presklené steny nám spoja interiér s exteriérom a umožnia užívať si prírodu z tepla domova nielen v lete ale aj v zimných mesiacoch. Pri výbere tohto domu Vám zaručíme maximálne pohodlie a život v nadštandardnom bývaní.

Odkazy

Kontaktujte nás

 

* povinné položky